Studio Figura Konstantynów Łódzki
519 103 505

Zabiegi na ciało Studio Figura

Endermologia

endermologia

Innowacyjna metoda wykonywania masażu ssąco-próżniowego, czyli zabiegu znanego pod nazwą endomasaż to rewelacyjne narzędzie w walce z otyłością i cellulitem.

Dlaczego endermologia w Studio Figura Konstantynów Łódzki ?
W naszym studio urządzenie do endermologii dodatkowo zostało wzbogacone w nowoczesne technologie takie jak: fale radiowe (RF), podczerwień (IR) oraz mechaniczny masaż rolkami. Jak wiadomo najlepsze efekty przynosi terapia skojarzona. Fale radiowe, promieniowanie infrared, masaż podciśnieniowy i mechaniczny masaż rolkami - skupione są w jednej głowicy tak, że podczas zabiegu działamy na problem wielopłaszczyznowo intensyfikując tym samym osiągane efekty w modelowaniu sylwetki.

Zasada Działania

Przebieg

Efekty

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia

Liposukcja Kawitacyjna

liposukcja-kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to propozycja dla kobiet, które chcą poprawić wygląd i zdecydować się na modelowanie sylwetki bez ingerencji skalpela. To nasza alternatywa wykorzystująca ultradźwięki. Poprzez nakierowanie ich na miejsca, w których ma odbyć się redukcja tkanki tłuszczowej, wzrasta metabolizm komórek tłuszczowych, co wspomaga usuwanie toksyn i poprawia krążenie krwi.

Przebieg

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Kriolipoliza

kriolipoliza

Kriolipoliza to obecnie najnowocześniejszy system trwałej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Jest to innowacyjna metoda polegająca na selektywnym chłodzeniu komórek tłuszczowych.


Badania udowodniły, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki je otaczające, więc KRIOLIPOLIZA niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki takie jak skóra, mięśnie oraz nerwy. Ochłodzone komórki poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy czyli „zaprogramowanej śmierci komórki tłuszczowej”. Następnie stopniowo są usuwane z organizmu za sprawą naturalnych procesów metabolicznych. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu.

Przebieg

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Lipolaser

lipolaser

Lipolaser to innowacyjna metoda wykorzystująca działanie zimnego lasera diodowego klasy 3D. Jest to doskonałe rozwiązanie na utratę centymetrów w obwodzie.
Zasada działania polega na biostymulacji kanałów metabolicznych wiązką światła czerwonego, które przenika przez skórę i rozbija trójglicerydy. Stymulowany do pracy układ limfatyczny przejmuje powstały glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, aby kolejno usunąć je z organizmu. Redukcja tkanki tłuszczowej tą metodą jest bardzo precyzyjna i daje równomierny efekt. Sam zabieg jest krótki (trwa 30 minut) i jest całkowicie bezbolesny

Efekty

Wskazania

Przeciwwskazania

Zalecenia

Dodatkowe informacje

Fale multipolarne na ciało

fale-multipolarne-na-cialo

Multipolar to zabieg bazujący na działaniu multipolarnych fal radiowych do walki z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Zabiegi te mogą być wykonywane zarówno na ciało, jak i twarz, szyję oraz dekolt.

Zasada Działania

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Zabieg HIFU

hifu

HIFU- High Intensity Focused Ultrasoud największą zaletą zabiegu jest możliwość ujędrnienia każdej części ciała. Oprócz tego, efekt uzyskiwany jest już po pierwszym zabiegu. Brak rekonwalescencji, możliwość wykonania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie i długotrwałe utrzymywanie się efektu to powody, dla których warto skorzystać z tego zabiegu. Maksymalny efekt uzyskujemy po upływie 2–3 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu widoczna jest początkowa, bardzo korzystna zmiana w wyglądzie.

Przebieg

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Wskazania

Cennik

Dodatkowe informacje