Studio Figura Konstantynów Łódzki
519 103 505

Stacje Zabiegowe Studio Figura

Elektrostymulacja

elektrostymulacja

Elektrostymulacja to forma elektroterapii, mająca na celu pobudzenie nerwów oraz mięśni. Zabieg ten wykorzystywany jest w terapiach leczniczych, ale też w celu wymodelowania sylwetki i ujędrnienia ciała. Zabieg stosuje się na: brzuch, uda, ramiona, piersi, pośladki.

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Cena

Limfodrenaż

limfodrenaz

Limfodrenaż to specjalistyczne urządzenie do wykonywania masażu, który wyraźnie pobu-dza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych, Jest jedną ze skuteczniejszych metody odchudzania i usuwania cellulitu.

Efekty

Przeciwwskazania

Cena

Infra Swan Shaper

infra-swan-shaper

To urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki. Poprzez innowacyjne połączenie 4 komponentów: lamp podczerwonych (dla głębokiej odbudowy włókien kolagenowych), kolagenowej terapii światłem (dla regeneracji wierzchniej warstwy skóry), systemu jonizacji (rewelacyjna moc jonów ujemnych), skrętny eliptyk (uaktywnienie wszystkich partii mięśni), jest doskonałym sprzymierzeńcem w modelowaniu sylwetki.

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Cena

Vacu Shaper

vacu-shaper

Specjalistyczne urządzenie łączące zalety wysiłku fizycznego i działania podciśnienia. Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz panującemu podciśnieniu w kapsule, dochodzi do polepszenia krążenia krwi, głównie w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu. Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej usuwane są toksyny. Spalanie tkanki tłuszczowej następuje przy wysiłku dużo mniejszym niż przy normalnym treningu- jedynie przy 50% maksymalnego obciążenia serca. Porównywalnie do klasycznego treningu w tym samym czasie ćwiczeń spalamy cztery razy szybciej tkankę tłuszczową.

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Cena

Roll Shaper

roll-shaper

Urządzenie do wykonywania masażu, który pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń limfatycznych. Jest jedną ze skuteczniejszych metod odchudzania i usuwania cellulitu. Pomaga poczuć się lepiej po stresującym dniu w pracy. Uwielbiany przez kobiety. W czasie masażu odczuwa się relaks, a tuż po – energię do działania.

Efekty

Przeciwwskazania

Cena

Rower Poziomy

rower-poziomy

Rower poziomy jest przeznaczony dla Pań, które chcą podczas ćwiczeń odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz stawy kolanowe. Na rowerze przeprowadzane są treningi cardio, interwały oraz treningi wydolnościowe. Trening na rowerku poziomym jest bezpieczny dla osób powyżej 90 kg.

Efekty

Zalecenia

Cena

Sauna Karbonowa

sauna-karbonowa

Sauna karbonowa to, specjalistyczne urządzenie wyszczuplająco - modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Zastosowane w niej promienniki karbonowe emitujące promieniowanie podczerwone mające dobroczynny wpływ na cały organizm. Seans w saunie powoduje pobudzenie organizmu do odnowy biologicznej i spowolnienia procesów starzenia się skóry. W trakcie 30 minutowej sesji można spalić 600 kcal i odnotować spadek wagi o ok.1,5 - 2 kg.

Efekty

Przeciwwskazania

Zalecenia

Jak się przygotować

Cena