Studio Figura Konstantynów Łódzki
519 103 505

Regulamin

Studio Figura Konstantynów Łódzki

 1. Studio Figura Konstantynów Łódzki zwany dalej "Studio Figura" z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim ul. Jana Pawła II 34; strona internetowa https://studiofigura-konstantynowlodzki.pl/
 2. Godziny otwarcia studia: od poniedziałku do piątku: 9:00 – 21:00, sobota: 9:00 - 15:00. W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy studio jest nieczynne.
 3. Studio Figura oferuje kompleksowe zabiegi odchudzające oraz modelujące ciało i twarz. W ramach usług oferowane są zabiegi z kosmetologii estetycznej, zabieg w strefie rehabilitacyjnej, fitness oraz wellness mające na celu poprawę kondycji fizycznej, konsultacje z analizą składu ciała oraz kosmetologiczne, indywidualnie tworzone diety, możliwość zakupu kosmetyków i suplementów, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.
 4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Studia Figura o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu. Klient ma obowiązek zapoznać sie z przeciwwskazaniami do zabiegów oraz do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Studio Figura nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, brak efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
 5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.
 6. Zakup usługi w Studio Figura jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Studio Figura oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Studia Figura.
 7. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową w rozumieniu kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.
 8. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
 9. Karnety wykupione w Studio Figura ważne są przez okres 1 miesiąca od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa.
 10. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą, oraz z voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności kartą bądź punktami partnerów współpracujących ze Studiem Figura np. Benefit, Fitprofit, Prezentmarzeń, Grupon itp.
 11. Nagrody z konkursów organizowanych przez studio figura, ważne są 30 dni od daty ich ogłoszenia. Nie wykorzystana w tym czasie nagroda przepada.
 12. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Studio usług lub kosmetyków.
 13. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Studio Figura nie ponosi odpowiedzialności.
 14. Za usługi świadczone w Studio Figura płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, ważnymi bonami lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem.
 15. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Studio Figura, otrzymuje sms z przypomnieniem i prośbą o odwołanie wizyty.
 16. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.
 17. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest jednak odwołanie wizyty z zachowaniem min. 24 godzin. Jeżeli 24-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Studio Figura ma prawo traktować usługę jako zrealizowaną. W przypadku kiedy Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem powtórnie nie przyjdzie na umówioną wizytę, Studio Figura traktuje to jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu.
 18. W przypadku, gdy Klient nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Zadatek może być zaliczony na poczet kolejnej wizyty ale tylko w przypadku odwołania przez Klienta wizyty na 48h przed planowanym zabiegiem. Zadatek przepada w sytuacji nie odwołania wizyty na 24h przed planowanym zabiegiem. W tytule prosimy o wpisanie daty i godziny zabiegu oraz nazwiska osoby dla której jest rezerwacja.
 19. Umówiona godzina jest jednocześnie godziną rozpoczęcia ćwiczeń, dlatego prosimy o przychodzenie przynajmniej 5-10 minut wcześniej. Będzie to Państwa czas na przebranie i przygotowanie do ćwiczeń. W przypadku spóźnienia Studio Figura ma prawo odjąć ten czas od czasu zabiegu.
 20. Każdorazowo przed przyjściem na zabiegi klient zobowiązany jest zabrać czyste obuwie zastępcze.
 21. W strefie rehabilitacyjnej , fitness oraz wellness obowiązuje sportowy strój w postaci leginsów, podkoszulka oraz skarpetek ( preferowany biały kolor stroju)
 22. Przed zabiegami zaleca się ściągnąć biżuterię i związać włosy.
 23. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Studio Figura są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.
 24. Przedstawiona na stronie Studio Figura Konstantynów Łódzki oferta usług i produktów ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH W Studio Figura Konstantynów Łódzki

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Studio Figura Konstantynów Łodzki Elwira Sobiecka z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim działające pod nazwą handlową: Studio Figura Konstantynów Łódzki.
 2. Jako administrator danych, informuje Panią/Pana, iż:
  1. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu zagwarantowania poprawnej obsługi i korzystania z produktów i usług gabinetu oraz w celach marketingowych.
  2. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu poprawnej obsługi związanej z korzystaniem przez Panią/Pana z produktów i usług gabinetu.
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, sprzeciwu, żądania ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.
  4. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgód na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez konieczności podania przyczyny i bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych w celu obsługi i korzystania z produktów i usług jest jednoznaczne z zaprzestaniem korzystania z usług gabinetu.
  5. Przekazane przez Panią/Pana dane będą wykorzystanie w celu profilowania w zakresie obliczania współczynnika BMI i ustalania diety oraz mogą być wykorzystywane w celu profilowania w zakresie marketingu towarów i usług.
  6. Dane mogą być udostępniane, powierzane przez Studio Figura Konstantynów Łódzki następującym podmiotom: Studio Figura International.
  7. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Dane osobowe przetwarzane w celu obsługi i korzystania z produktów i usług będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od Pani/Pana ostatniej wizyty w Studio Figura Konstantynów Łódzki.
  9. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych będą przechowywane do momentu odwołania zgody na przetwarzanie danych w tym celu.
  10. Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  11. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  12. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  13. Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
  14. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.